התחדשות עירונית

מהי התחדשות עירונית ?

פרויקטים של התחדשות עירונית באים לחדש מרקמי מגורים ותיקים ובכלל זה לשפר, לשדרג, לחזק בנייני מגורים.

הפרויקטים כוללים לרוב הוספת דירות חדשות באזורי מגורים בנויים ותיקים, על ידי חיזוק ועיבוי על גבי מבנים קיימים או על ידי הריסת מבנים ישנים ובניית חדשים במקומם.

במסגרת תהליך פרויקט התחדשות עירונית בעלי הדירות מתפנים לטובת הריסת בנייני מגוריהם הישנים אשר תחתיהם  ייבנו בנייני המגורים החדשים, המודרניים ובעלי תשתיות חדשות לרבות:
חניה, כבישים, מדרכות, תשתיות מים וביוב.

פרויקט התחדשות עירונית מהווה הזדמנות עבור בעלי הדירות לחזק ולמגן את דירותיהם, לקבל דירה חדשה ובכך לשפר את איכות חייהם ולהשביח את נכסיהם.

בפרויקט מסוג זה הדירה הקיימת נהרסת, ובמקומה נבנית דירה חדשה. זאת בלי שעלויות הבנייה מוטלות על בעלי הדירות.

הפרויקטים יכולים להתממש רק אם קיימת הסכמה מצד בעלי הדירות הקיימות בבניינים הוותיקים, כיוון שהם בעלי הזכויות בקרקע.

 

כלל השירותים תחת קורת גג אחת כחברה יזמית

ליווי בעלי הדירות משלב ההתקשרות הראשונית, קבלת הדירה החדשה ועד רישום הבית המשותף החדש תוך שמירה על זכויות שוות לכלל בעלי הדירות,
שמירה על אמינות, מקצועיות, שקיפות והכל על מנת למקסם את זכויות הבעלים בפרויקט.

לקידום הפרויקט אנו מעמדים גורמי מקצוע המומחים בתחומם בניהם, מנהל פרויקט, אחראי קשרי דיירים המלווה את בעלי הדירות לאורך כל חיי הפרויקט,
אדריכל בעל ניסיון וותק, יועץ תנועה, שמאי מקרקעין וכו'

החברה מקדמת את תכנון הפרויקט בשיתוף פעולה עם נציגות בעלי הדירות, בעלי הדירות וב"כ בעלי הדירות וזאת על מנת להטיב את זכויות הבניה והתמורות המתקבלות.

 

5 צעדים לפרויקט מוצלח

אנו מאמינים שהצלחה לכל פרויקט מתחילה בחמשה צעדים ראשונים.
ומודל חמשת הצעדים הראשונים מעניק לכם כלים לביצוע פרויקט התחדשות עירונית


בחינה מקצועית ומקיפה 

לכל פרויקט ישנם תנאים שונים לביצועו. אנו נבצע עבורכם בחינה מקיפה של הנכס הכוללת בחינה תכנונית מול גורמי העירייה, בחינה של זכויות בעלי הדירות ובחינה כלכלית וזאת בכדי למצות את מירב הזכויות עבורכם.


התאגדות
בעלי הדירות ובחירת נציגות

פרויקט מתחיל ונגמר ברצון של בעלי דירות לכן אנו פועלים ביחד לריכוז בעלי הדירות ובחירת נציגות בעלי דירות אקטיבית שתפעל לקידום הפרויקט.


תיאום
ציפיות בין הצדדים

כל הצעת התקשרות הכוללת עקרונות תמורה לבעלי הדירות נעשית לאחר בחינה וחשיבה הן על הבניין בכללותו והן על כל בעל דירה בפרט וזאת בהתייחס למצב הבניין, הדירה כיום ופרמטרים נוספים.


הסכם
התקשרות בין הצדדים

נציגות בעלי הדירות בוחרת עו"ד מטעמה אשר ייצגם החל מניהול מו"מ מול החברה בגין הסכם התקשרות ועד לסיום הפרויקט. אנו פועלים בשקיפות ואחידות כך שהסכם התקשרות יכלול את עקרונות התמורה בהתאם להסכמות המשותפות מול בעלי הדירות.


שמירת קשר

על מנת לשמור על קשר עם נציגות בעלי הדירות אנו מקיימים פגישות שוטפות עם נציגות בעלי הדירות אשר במסגרתם יינתן סטטוס תוך שיתוף בתכנון המתגבש בשיתוף הצוות המקצועי המלווה את הפרויקט כגון עו"ד דיירים ואדריכל.